Anasyafa Duyurular ORTAKLARIMIZA DUYURU
...

Sayın Ortaklarımız,

Müteahhit firma ile yapılan görüşmeler neticesinde daire teslim işlemleri müteahhit firma tarafından yapılacaktır. Sizlere gelen mesajı dikkate alarak belirtilen gün ve saatte orada bulunmanız rica olunur. 

Teslim işlemlerinde dairelerinizdeki eksikleri tam olarak tespit edip kayıt altına alınız. Tespit edilmeyen eksikliklerden kooperatif sorumlu değildir. 

Daire teslimine gidemeyecek olup yerine bir başkası gidecek olan ortaklarımızın aşağıdaki örnek formu doldurarak gidecek olan kişiye teslim etmesi gerekmektedir. 

Site yönetiminin istemiş olduğu 500 USD ücretin kooperatif ile ilgisi yoktur. Site yönetiminin belirtmiş olduğu hesap numarasına yatırılması gerekmektedir. Bu konu ile ilgili sorunuz olduğu takdirde 0554 626 03 12 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kurul toplantısında alınan kararlar gereği şerefiye ödemelerinin yapılması gerekmektedir. Aralık ayında ödenecek olan şerefiye taksidini ödemeyenler için son kez çağrı yapılmaktadır. Ödemeyenler hakkında 1163 sayılı Kooperatifler Kanunu'nun 14.maddesi gereğince işlem yapılacaktır. 

Yönetim Kurulu

S. S. Başkent Müstakil Konut Yapı Kooperatifi

Merkez

Anıt Cad. Şafak Apt. No: 8/1

Anadolu / ANKARA

0(312) 212 22 02

yonetim@baskentmustakilkooperatifi.com

Şantiye

Yuvaköy Mah. Şehit Kaymakam Fatih Safitürk Blv. No: 75

Yenimahalle / ANKARA

proje@mustakilyapikooperatifi.com

Copyrights © 2020 S. S. Başkent Müstakil Konut Yapı Kooperatifi

Tüm Hakları Saklıdır. Burada yer alan görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır.