Anasyafa Duyurular TESLİM SÜRECİ VE DEVAM EDEN İMALATLAR HAKKINDA
...

Sayın Ortaklarımız;


Kooperatif olarak çekilen kura sonuçlarına göre dairelerinizde güle güle oturmanızı temenni ederek, teslim süreci ve projemiz hakkında gerek devam eden gerek ise tamamlanan imalatlar hakkında bilgilendirmelerimiz aşağıda yer almaktadır.

Site Yönetimi

*    Projede yaşamın bir an önce başlaması, marka değerinin hızla yükseltilmesi adına profesyonel bir yönetim firmasından hizmet alınmakta olup, C Blok ta konuşlandırılmıştır. (Life 312 Profesyonel Site Yönetimi )
*    Daire tesliminden önce Site Yönetim Planı'nın 25. Maddesi gereğince abonelik işlemleri (doğalgaz, elektrik, su ,vb) 500 USD işletme avansı toplanmaktadır. Söz konusu tutarın yatırıldığı gün itibari ile TC Merkez Bankası efektif satış kuru dikkate alınarak Natura Batıkent Site Yönetimi TR82 0004 6006 0388 8000 1989 86 nl hesabına Türk Lirası karşılığının yatırılması gerekmektedir. Dairenin satışı durumunda yeni malikten alınması koşulu ile 500 usd bedel eski malikin hesabına iade edilecektir.
*    Daire tesliminden önce Site Yönetimi’ne kayıt yaptırılması gerekmektedir.
*    Ay içinde Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından açıklanacak asgari ücret artışında yapılacak oran sonrasında 01.01.2023 tarihinden itibaren tüm giderler (temizlik, güvenlik, yönetim vb) için Tahmini İşletme Bütçesi hazırlanarak aidata başlanacaktır. Tahmini İşletme Bütçesi gerek yönetim hizmetleri sistemi (Apsiyon) gerek ise blok girişlerinde bulunan ilan panolarında yayınlanacaktır.
*    Site Yönetimi iletişim numarası 0 554 626 0312’dir.

Daire Teslimleri

*    Daire teslimleriniz en kısa sürede planlanarak, D Blok giriş katta bulunan Teslim Ofisinde bulunan yetkili arkadaşlarımızca sizler için ayrılan zaman diliminde teslim edilecektir. Teslim esnasında size verilen çanta içinde daire anahtarı, Yaşam Kılavuzu ve anahtarlık mevcuttur.
*    Daire tesliminde tespit edilen eksiklikler, teslim personeli ile beraber karşılıklı imza altına alınarak tutanak haline getirilecektir.
*    Teslim aşamasında tespit edilen eksikliklerin maksimum 3 hafta içinde giderilmesi planlanmıştır.
*    Daire içlerinde kullanıcı hatalı sorunların dışında ilgili problemlerinizin giderilmesi için  www.flsteknik.com web sayfamızdan tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler

*    Projemize iskan alınmıştır.
*    Başkent Doğalgaz aboneliği yapılmış olup, kazan sistemi aktif halde ve kullanımdadır.
*    Peyzaj düzenlemesi tamamlanmıştır.
*    Kapalı otoparklar kullanımda olup, her bir daire için 1 araçlık alan tahsis edilmiştir.
*    Elektrik ve su için ilgili kurumlarca sürecin tamamlanması beklenmektedir. Hali hazırda ikamet eden sakinlerin elektrik ihtiyacı şantiye elektriğinden karşılanmaktadır.  Temiz su hattının tamamlanması sürecinde mağduriyetin önüne geçilmesi için dairelere tanker su satın alınarak, yumuşatma cihazından geçirilerek verilmektedir.
*    TV uydu sistemi ve internet alt yapısı hazır ve kullanılabilir durumdadır. (TT Net-Superonline fiber alt yapısı)

S. S. Başkent Müstakil Konut Yapı Kooperatifi

Merkez

Anıt Cad. Şafak Apt. No: 8/1

Anadolu / ANKARA

0(312) 212 22 02

yonetim@baskentmustakilkooperatifi.com

Şantiye

Yuvaköy Mah. Şehit Kaymakam Fatih Safitürk Blv. No: 75

Yenimahalle / ANKARA

proje@mustakilyapikooperatifi.com

Copyrights © 2020 S. S. Başkent Müstakil Konut Yapı Kooperatifi

Tüm Hakları Saklıdır. Burada yer alan görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır.